Najszybsze auto na świecie

Gdy myśli się o najszybszym samochodzie na świecie, ma się przed oczami Lamborghini lub Ferrari. Mało kto jest w stanie uwierzyć, że takim pojazdem może być zwykły Nissan. A jednak jest to całkowita prawda, ponieważ model GTR posiada jeden z najlepszych wyników czasowych do pierwszych 100 kilometrów na godzinę.

Wynajem Nissan GTR

Nie są to jednak tylko suche informacje, o których można co najwyżej poczytać, ponieważ od niedawna dosłownie każdy może sam na własnej skórze przekonać się, co to znaczy, gdy samochód przyspiesza do 100 kilometrów godzinę w czasie 2.9 sekundy. Możliwe to oczywiście za sprawą firm wypaczających samochody.

Jak to zrobić?

Wynajęcie Nissana GTR jest łatwiejsze, niż można by przypuszczać. Istnieje możliwość wypożyczenia krótkoterminowego tego pojazdu na miasto, gdzie można sprawdzić jego poczynania w ruchu drogowym, lecz także jest możliwość sprawdzenia go na torze wyścigowym, gdzie nieskrępowany przepisami drogowymi będzie mógł pokazać swoje prawdziwe możliwości. A te są naprawdę imponujące. Ogromny silnik, lecz przede wszystkim niezwykle nowoczesne oprogramowanie sterujące mocą silnika powoduje, że cały moment obrotowy trafia dokładnie na koła w odpowiedniej wartości i sile. Nie ma tu więc miejsca na uślizg kół i wynikające z tego straty energii. Efektem jest oczywiście niesamowite przyspieszenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szybkie auta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *